Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

سومین کنگره‌ی بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، آبان ماه ۱۳۹۴ در تهران برگزار می شود

سومین کنگره‌ی بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، آبان ماه ۱۳۹۴ در تهران برگزار می شود.

کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی، شامل 12 کمیسیون به شرح زیر است:

۱) فلسفه و روش‌شناسی علوم انسانی اسلامی،

۲)  مدیریت تحول علوم انسانی،

۳) آموزش و پرورش و تحول بنیادین در علوم انسانی،

۴) نظریه‌پردازی و نوآوری با رویکرد اسلامی در قلمرو رشته‌های:
۴-۱) فقه و حقوق، ۴-۲) علوم سیاسی، ۴-۳) جامعه‌شناسی و ارتباطات، ۴-۴) اقتصاد، ۴-۵) تعلیم و تربیت، ۴-۶) روانشناسی، ۴-۷) مدیریت، ۸ـ ۴) هنر و معماری و ۴-۹) تاریخ و تمدن

مهلت ارسال چکیده مقاله و موافقت دبیر علمی کنگره،  ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۳ است و پژوهشگرانی که چکیده مقاله‌ی آنها مورد تایید کمیسیون مربوطه قرار گرفته شود تا اول اسفند ماه ۱۳۹۳ می‌توانند با ویرایش کد مقاله‌ی ارسالی خود در سایت کنگره، اقدام به بارگذاری اصل مقاله نمایند.


علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های 66409056-021 در تهران و  32912910-025 در قم تماس حاصل فرمایند و یا به نشانی اینترنتی http://icih.ir  مراجعه نمایند.

 

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.