Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

چهار گزارش تحلیلی در زمینه مسایل خانواده رونمایی می شود

به گزارش فراسخن از مرکز اطلاعات سازمان ملل – تهران، مسایل نوظهور جمعیتی از جمله جوانان، سالمندی جمعیت، شهرنشینی و مهاجرت و زنان سرپرست خانوار، محورهای این گزارش های تحلیلی هستند که حاوی آمار و اطلاعات ارزشمند و به روز است و می توانند نقش سازنده ای در فرآیند سیاستگذاری و تصمیم گیری های اجتماعی و جمعیتی داشته باشند.

 

در مراسم رونمایی از این چهار گزارش تحلیلی، دکتر «محمت هولکی اوز» نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل در جمهوری اسلامی، «علیرضا زاهدیان » رییس پژوهشکده آمار مرکز آمار ایران و جمعی از صاحبنظران، اندیشمندان و اساتید دانشگاه نیز حضور خواهند داشت.

مراسم رونمایی از چهار گزارش تحلیلی در زمینه زنان و خانواده ۲۱ اردیبهشت ماه در محل سالن شهید مطهری دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می شود.

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.