Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

درباره کتاب «افکار عمومی» وینسنت پرایس

afom 

مهتاب همایی: مطالعه افکار عمومی و شناخت آن از قرن ها پیش مورد توجه نخبگان و نظام هاي سیاسی بوده. در واقع آگاهی از افکار مردم قرن هاست که از مهمترین نیازهاي دولت محسوب میشه.

تنها دولت ها نیستند که خواهان شناخت افکار عمومی اند. با کوچک شدن دولت ها شرکت ها و سازمان ها، موسسات و نهادها و ... هم براي شناخت مخاطبان، طرفداران و... نیازمند مراجعه به افکار عمومی هستند.

برای مطالعه متن کامل این مقاله به فایل پیوست مراجعه فرمایید.

Attachments:
Download this file (afkar omoomi.pdf)کتاب افکار عمومی[ ]145 kB

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.