Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

وزارت بهداشت به تنهايي قادر به پيشگيري از اضافه وزن و چاقي نيست

 

مدیر دفتر بهبود تغذيه ‏جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت: وزارت بهداشت به ‏تنهايي قادر به پيشگري از اضافه وزن و چاقي نيست

 

 

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ دکتر زهرا عبدالهي با بيان اينکه برنامه جامع پيشگيري از چاقي با مشارکت همه جانبه بخش ها و دستگاه ها در مرحله تدوين ‏است، افزود: تا زماني که دستگاه هاي مسئول در امر پيشگيري،آموزش و تحرک بدني در کنار هم قرار ‏نگيرند،سياست گذاري هاي وزارت بهداشت در امر پيشگيري موفق نخواهد بود.

 

وي گفت: تا زماني که صنعت غذا و صنايع غذايي محصولات کم کالري و کم چربي به بازار ارائه کنند، ‏تا زماني که نهادهاي آموزسي و رسانه ها در کنار وزارت بهداشت ‏قرار نگيرند، و تا زماني که مردم به امکانات تحرک بدني دسترسي نداشته باشند، نمي توان انتظار داشت که ‏سياست گذاري در امر پيشگيري از چاقي عملي شود.

مدیر اداره دفتر بهبود تغذيه جامعه وزارت بهداشت در پايان با تأکيد بر نظارت بر قيمت مواد غذايي و کنترل ‏محصولات وارداتي اظهارکرد: با توانمندسازي مردم در خصوص خود مراقبتي نيز مي توان سياست و برنامه جامع ‏ملي پيشگيري از اضافه وزن و چاقي را عملياتي کرد. .

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.