Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری منصوب شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، طی حکمی معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی این معاونت را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، دکتر مهدی الیاسی را به عنوان معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی خود در این معاونت منصوب کرد.

ستاری در این حکم خطاب به الیاسی آورده است: نظر به ضرورت سیاستگذاری کلان در حوزه علم، فناوری و نوآوری کشور و همچنین برنامه ریزی، هماهنگی بین‌بخشی و هم افزایی در «نظام ملی نوآوری» در جهت تحقق اقتصاد دانش بنیان و اهمیت هماهنگی و هم افزایی بین برنامه های توسعه کشور و سیاست های کلان توسعه علم و فناوری و با توجه به دانش، تعهد و تخصصی که از آن برخوردارید؛ جنابعالی را به سمت معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی منصوب می نمایم. شایسته است با بهره مندی از همکاری و مشاورت گسترده برجسته ترین متخصصان، صاحبنظران و اصحاب تجربه و تدبیر به انجام امور محوله همت گمارید.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ادامه این حکم، از زحمات دکتر سیدسپهر قاضی نوری و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی این مسوولیت، تقدیر و تشکر کرده است.

دکتر مهدی الیاسی پیش از این سمت مدیرکل دفتر هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را بر عهده داشته است.

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.