Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

نشست علمی مهارت های سیاستگذاری برگزار می شود

نشست علمی مهارت های سیاستگذاری، از سوی مرکز بررسی های استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می شود.

 

نشست علمی مهارت های سیاستگذاری، از سوی معاونت پژوهش های روابط بین الملل مرکز بررسی های استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می شود.

در این نشست که روز یکشنبه 5 مرداد ماه 1393 در سالن کنفرانس معاونت پژوهش های بین المللی برگزار می شود، دکتر عباس ملکی و دکتر کیومرث اشتریان سخنرانی خواهند کرد. 

ارائه مقاله درباره آموزش سیاستگذاری از سوی نیما شمساپور و نیز بحثی پیرامون  تفكر انتقادی عملگرا برای سیاستگذاری توسط محمد جواد رستمی، از دیگر بخش های این نشست علمی است. 

یادآور می شود ورود برای علاقه مندان حوزه مهارت های نو و سیاستگذاری آزاد است و دانشجویان و اساتید علاقه مند می توانند در این نشست که از ساعت 10 تا 12 روز یکشنبه برگزار می شود، در مرکز بررسی های استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور به هم رسانند.

برای مشاهده پوستر این نشست علمی به فایل پیوست مراجعه فرمایید. 

 

Attachments:
Download this file (policy.pdf)sunday[نشست علمی]1512 kB

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.