Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

تشکیل سازمان فرا قوه ای نظارت بر حقوق شهروندی

  

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: سازمان فرا قوه ای نظارت بر منشور حقوق شهروندی به زودی تشکیل می شود.

الهام امین زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: منشور نهایی حقوقی شهروندی در اختیار رئیس جمهور قرار گرفته است و منتظر دستور آقای روحانی در مورد نحوه اجرای این هستیم.

تمامی پیشنهادات و ایرادها از سوی تیمی مورد بررسی قرار گرفت و سعی کردیم تمام ایرادات را رفع کنیم.

وی از پیشنهاد تشکیل سازمان فرا قوه ای نظارت بر حقوق شهروندی خبر داد و افزود: پیشنهاد داده ایم تیمی فرا قوه ای برای نظارت بر این منشور تشکیل شود. در دیدار آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه و دکتر لاریجانی رئیس مجلس آنها از این موضوع استقبال و با تشویق ما را دلگرم کردند.

به گزارش مهر، همزمان با تشکیل دولت تدبیر و امید، رئیس جمهور خواستار تدوین منشور حقوق شهروندی و اجرای آن در کشور شده بود.

 

 

 

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.