Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

ویژه‌نامه «علوم انسانی و سیاست‌گذاری فرهنگی و اجتماعی» منتشر شد

بیست و هشتمین شماره دوماهنامه جشنواره بین‌المللی فارابی با عنوان «علوم انسانی و سیاست‌گذاری فرهنگی و اجتماعی» منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این ویژه‌نامه در ادامه مباحث دوماهنامه جشنواره بین‌المللی فارابی تهیه و منتشر شده است و در آن 11 یادداشت و گزارش علمی، دو گفت‌وگو، دو ترجمه و سه معرفی و نقد کتاب وجود دارد.

 

دکتر کیومرث اشتریان، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و دکتر حسن بنیانیان، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، مصاحبه‌شوندگان این شماره دوماهنامه فارابی با موضوع سیاست‌گذاری فرهنگی هستند.

 

علاوه بر پژوهشگران، در این شماره دکتر معصومه قاراخانی، عضو هیئت علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی نیز درباره دشواریهای پژوهش سیاست اجتماعی یادداشتی نگاشته‌ است.

 

علاقه‌مندان می‌توانند این دوماهنامه را از دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فارابی مستقر در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی واقع در خیابان پاسداران، خیابان شهید مومن‌نژاد (گلستان اول)، شماره 124 تهیه کنند.

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.