Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

دستور شورایعالی فضای مجازی به اپراتورها برای ایجاد شبكه های اجتماعی

دبیر شورای عالی فضای مجازی درخصوص سیاست‌گذاری كلان برای شبكه‌های اجتماعی گفت: این شورا یك نهاد بالادستی و كلان كشور است و به سیاست‌های كلان این حوزه از جمله سیاست‌های حاكم بر شبكه‌های اجتماعی می‌پردازد و وارد مصادیق نمی‌شود.

به گزارش "تلكام نیوز" ، محمدحسن انتظاری افزود: یكی از مسایل كلان در حوزه شبكه‌های اجتماعی تبیین سیاست‌های كلی است كه پس از تصویب در شورای عالی برای اجرا به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ خواهد شد و تعیین مصادیق طبق قانون بر عهده كارگروه تعیین مصادیق مجرمانه است. 

  در آخرین جلسه شورا چه گذشت
دبیر شورای عالی و رییس مركز ملی فضای مجازی كشور درباره آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی گفت: رییس جمهوری در این نشست بر لزوم صیانت از اخلاق و منافع ملی در فضای مجازی و بر اصل پالایش در این فضا تاكید كردند. 
وی گفت: واقعیت آن است كه ارتقای توانایی سیستم‌های پالایش محتوا به سمت پالایش هوشمند از جمله راهكارهایی است كه ضمن جلوگیری از اعمال محدودیت‌های ناخواسته و كلی امكان پیاده سازی سیاست‌ها را بر حسب تركیب جمعیتی فراهم می‌كند و در عین حال با توجه به نیاز جامعه بایستی طرح‌ها و ابزارهای داخلی نیز توسعه یابند.
 

 اپراتور‌ها شبكه اجتماعی راه بیندازند

وی افزود: همچنین در جلسه‌ای كه با حضور مدیران عامل اپراتورهای تلفن همراه داخلی در مركز ملی فضای مجازی برگزار شد نیز به آن‌ها تاكید شد هر چه سریع‌تر شبكه‌های اجتماعی داخلی را راه‌اندازی كنند و برنامه خود را در این خصوص به مركز ملی فضای مجازی ارایه كنند. 

 

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.