Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

خطر تعطیلی روزنامه تهران امروز به دلیل مشکل کاغذ

   

به گفته مدیرمسئول روزنامه «تهران امروز» دلیل عدم انتشار شماره امروز شنبه 16 فروردین آن، تامین نشدن کاغذ برای چاپ روزنامه بوده است. او درباره احتمال تعطیلی«تهران امروز» در صورت تداوم این وضعیت، گفت: هیچ چیز مشخص نیست.

  حسین قربانزاده مدیر مسوول روزنامه تهران امروز در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به این سوال که چرا امروز  (شنبه 16 فروردین) این روزنامه روی دکه نیامده است؟ گفت: متاسفانه امروز امکان تهیه کاغذ مورد نیاز برای چاپ روزنامه برای ما وجود نداشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این مشکل ادامه خواهد داشت و آیا ممکن است «تهران امروز» به خاطر مشکل کاغذ تعطیل شود؟ افزود: هیچ چیز معلوم نیست ولی تا این لحظه متاسفانه ما نتوانسته‌ایم کاغذ روزنامه را تهیه کنیم.

مدیرمسئول تهران امروز در خصوص وضعیت فعالیت کادر تحریریه این روزنامه هم در شرایط فعلی، به ذکر این نکته بسنده کرد که این‌ها بحث‌های داخلی است.

روزنامه «تهران امروز» ارگان مطبوعاتی «جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی» به دبیرکلی مرتضی طلایی است.

 

 

 

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.