Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

سياستگذاری نوآوری: عوامل جغرافيايي و اقتصادي موثر بر نوآوری های تكنولوژيك

توسعه تكنولوژيك اساسا يكي از منابع پويايي سياسي و طبقاتي يك جامعه است. يك نوآوری تكنولوژيك مي تواند طبيعت وساختار مرزبندي هاي سياسي-اجتماعي يك جامعه را تغيير دهد.

اين امر با تحول سيستم اقتصادي وحرفه اي، باخلق تقسيم كار جديد اقتصادي-اجتماعي، باايجاد طبقات واقشار جديد، با ترميم واصلاح منابع قدرت، باجابجايي قدرت از يك طبقه به طبقه ديگر يا از يك حوزه به حوزه ديگر و يا با جايگزيني روابط جديد قدرت تحقق مي پذيرد.

برای دریافت متن کامل این مقاله فایل پیوست را دانلود کنید.

Attachments:
Download this file (سياستگذاری نوآوری2.pdf)سیاستگذاری نوآوری[ ]238 kB

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.