Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

نظریه سیاستی به مثابه الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت

دکتر کیومرث اشتریان:  نظریه سیاستی، نظریه ای کاربردی است که چارچوب عمل دولتی و مداخله حکومتی را بر مبنای ارزش های اسلامی-ایرانی تبیین می کند.

نظریه سیاستی برخلاف بسیاری از نظریه های سیاسی شفافیت لازم را برای استفاده در دیوانسالاری و نظام برنامه ریزی خواهد داشت و مدیران و برنامه ریزان بخش عمومی می توانند بر اساس آن مدل های برنامه ریزی خود را سامان دهند.

دکتر کیومرث اشتریان

برای دریافت متن کامل این مقاله فایل پیوست را دانلود کنید.

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.