Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

اعضای شورای سیاستگذاری «دهمین همایش ملی خلیج فارس» منصوب شدند

 

 

 

 

      طی احکام جداگانه‌ای از سوی رئیس جهاددانشگاهی، اعضای شورای سیاستگذاری «دهمین همایش ملی خلیج فارس» منصوب شدند.

 

 به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، در متن این احکام، دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی بر تجمیع مساعی برای جلب و جذب مشارکت استادان، دانشجویان، دستگاه‌های فرهنگی و همه ظرفیتهای فرهنگی و پژوهشی جهاددانشگاهی برای تحقق اهداف دهمین همایش ملی خلیج فارس تأکید کرده است.

 دکتر مهدی فیض، بابک ارسیا، دکتر سید علی اکبر هاشمی راد، دکتر سید سعید هاشمی، دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو، سعید پورعلی، منوچهر جهانیان، دکتر جلیل گلشن، دکتر محسن امامی و سید تقی سهرابی اعضای شورای سیاستگذاری دهمین همایش ملی خلیج فارس هستند.

 بر اساس این گزارش، بابک ارسیا بعنوان دبیر شورای سیاستگذاری دهمین همایش ملی خلیج فارس و دبیر همایش منصوب شده است.

 دهمین همایش ملی خلیج فارس در قالب علمی- پژوهشی، 10 اردیبهشت ماه سال آینده مصادف با روز ملی خلیج فارس برگزار می‌شود.

 

 

 

 

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.