Login Register

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
نام کاربری
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
پست الکترونیکی *
تکرار پست الکترونیکی *

صابری‌حقایق رئیس شورای سیاستگذاری سازمان سما در گیلان شد

  

صابری‌حقایق با حکم رئیس سازمان سمای کشور به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری سازمان سما در گیلان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رحمت‌علی صابری‌حقایق با حکم رئیس سازمان سمای کشور لحظاتی پیش به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری سازمان سما در گیلان معرفی شد.

صابری‌حقایق دارای مدرک دکترای سیاستگذاری و عضو هیئت علمی تمام وقت واحد بندر انزلی است.

حجت‌الاسلام سید علی میرابراهیمی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد گیلان در مراسم معارفه صابری‌حقایق با تاکید بر توجه به اهمیت امر تعلیم و تربیت اظهار کرد: در دانشکده‌های سما استعدادهای بالقوه‌ای نهفته است که باید به بالفعل تبدیل شود.

رئیس شورای سیاستگذاری سازمان سما در گیلان نیز در مراسم مذکور گفت: مشارکت در تولید ثروت دانش‌بنیان با استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد امکانپذیر است.

رحمت‌علی صابری‌حقایق ادامه داد: تبدیل علم به ثروت و توجه به کیفیت زندگی و مدیریت بهره‌وری منابع سازمانی از جمله برنامه‌های سازمان سما برای ارتقای آموزش در کشور است.

این مسئول تشکیل شورای اقتصاد و سرمایه‌گذاری در سازمان سما را یکی از اتفاق‌های خوب در سال ۹۲ عنوان کرد و گفت: به طور جدی به دنبال رتبه‌بندی و هوشمندسازی مدارس هستیم.

وی توسعه آموزش‌های مجازی، دو زبانه و کاربردی در سازمان سما را از دیگر موارد قابل پیگیری عنوان کرد.

صابری‌حقایق در پایان بر توسعه آموزش مهارت‌افزایی مبتنی بر آمایش سرزمینی تاکید کرد.

 

 

 

تماس با ما

جهت ارتباط با مدیریت، ارسال انتقادات و پیشنهادات و نیز ارسال مقالات و اخبار حوزه سیاست گذاری می توانید با نشانی الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید .

info@ippra.com

ایپرا تلاش خواهد کرد، در کمترین زمان، به مکاتبات شما پاسخ داده و ترتیب اثر دهد.

درباره ما

 تارنمای «تجزیه و تحلیل سیاست گذاری عمومی» (ایپرا/Ippra) پایگاهی تخصصی است جهت استفاده اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه سیاست گذاری عمومی که با هدف توسعه و ترویج گرایشات سیاست گذاری در حوزه فرهنگ، سلامت، علم، صنعت و تجارت فعالیت می کند. در این نشانی اینترنتی می توانید خبرهای سیاست گذاری داخل و خارج از کشور را دنبال و نیز مقالاتی در زمینه بهترین نمونه های سیاست گذاری ایران و سایر نقاط جهان را، مطالعه کنید. ایپرا همچنین، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی، کلاس ها و مجموعه های کارگاهی مرتبط با این حوزه را برای ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی تضمین می کند.